| andrei2306 • PM |
Aug 04, 2014 4:12 PM
|
|
AndreiP23
Posts: 21 |
1.Pentru relama se da edit, cenzuranduse cu (*), semnatura si se pedepseste cu warn.
2.Daca dati T/C treuie sa anuntati cu un relply in topicul respectiv dar nu aveti voie sa dati T/C degeaba. 3.Topicurile se redeschid numai de owneri.
Last edited by: andrei2306 Aug 06, 2014 6:21 PM
|