Salutare,am jucat cu numele Scmidt de ceva timp,si azi am primit ban pt ca cica nu am dat scanul..eu nu am mai jucat de 5 ani si nu stiam cum se face..si in consola nici nu scria de scan,eu nu joc cu cheaturi niciodata..va rog dati-mi unban ca sa va dovedesc,multumesc
My nickname is .fu. and you banned me for nothing. I've never played with cheats, so learn to distinguish between people using cheats and those who don't.
Salut, nu stiu daca aici pot face cererea pt admin dar sper sa fie aici, numele meu pe server este HaD # si mi ar face mare placere sa fac parte din echipa voastra !! Va pup si spor la fraguri !!